Forum o Football Managerze

JAK TU JESTEŚ, ZAREJESTRUJ SIĘ :) IM NAS WIĘCEJ TYM LEPIEJ :) możecie zadawać pytania, wysyłać screeny itp :)

#1 2008-06-30 01:53:29

Figo1991

Asystent

110037
Skąd: Czołowo
Zarejestrowany: 2008-06-29
Posty: 50
Punktów :   
Prowadzony klub: Espanyol
WWW

Rozmowy Motywacyjne

Jak w temacie. Od czego zależą Wasze rozmowy motywacyjne i jakie są ich skutki, jaka była największa wtopa motywacyjna itd. itp

Offline

 

#2 2008-06-30 10:14:44

arko1224

Asystent

2694667
Skąd: Chełm
Zarejestrowany: 2008-06-29
Posty: 52
Punktów :   
Prowadzony klub: Brondby

Re: Rozmowy Motywacyjne

Zazwyczaj oczekuję zwycięstwa. Jeśli rywal jest wyraźnie silniejszy to życzę szczęścia, a jak mecz z rywalem to wygrajcie dla kibiców. W przerwie meczu, że jestem zadowolony jeśli prowadzę. Jeśli remis to "jedziecie z nimi chłopaki" lub "jeszcze tylko jeden gol, co to dla nas", a jeśli przegrywam to najczęściej po nich jade. Po meczu rozczarowanie jeśli przegram. Jeśli wygram to dobry wynik lub cudownie lub daleczego nie grają tak zawsze. Największa wpadka była po porażce 2:0 u siebie w LM, a że pierwszy mecz wygrałem 3:1 to i tak awansowałem, a rozmowa dotyczy dwómeczu i po pojechaniu się wkurzyli, bo przecież awansowali


Chcemy wspólnie tworzyć scene

Offline

 

#3 2008-06-30 14:06:58

JackoBB

Gość

Re: Rozmowy Motywacyjne

Ja zazwyczaj mowie dla kibicow albo jakz  ajkims realem gram mozecie wygrac szkoda ze szans nie maja

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.panorama.pun.pl www.legendarnykage.pun.pl www.skilene.pun.pl www.akilian.pun.pl www.arystokracja.pun.pl